Güvenilir

Kanopy for Android TV

appstv
27.46MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 1.0.5 5 ay önce

Kanopy for Android TV açıklaması

Kanopy makes it easy to find and stream meaningful films. Our catalog of thousands of titles includes festival favorites and popular picks chosen for their insight into other cultures, perspectives, and beliefs. There’s always something new to discover with titles added every month, as well as staff picks and tailored recommendations to help find the films that speak to you.

Kanopy also offers children’s programming with Kanopy Kids. Parents can browse educational and engaging videos for children of all ages that promote positive social and emotional development and inspire creativity in young minds. We have partnered with Common Sense Media™ to provide developmentally appropriate age ratings for videos on Kanopy Kids.

As a member of a partner library, Kanopy is free for you—no fees, no commercials. Sign up with your library card and start watching thoughtful entertainment today!

Kanopy, anlamlı filmleri bulmayı ve izlemeyi kolaylaştırır. Binlerce başlıktan oluşan kataloğumuz, diğer kültürlere, bakış açılarına ve inançlara bakış açıları için seçtikleri festival favorileri ve popüler seçimleri içerir. Her ay eklenmiş başlıkların yanı sıra, size konuşan filmleri bulmaya yardımcı olacak personel seçimleri ve uyarlanmış önerilerle her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler var.

Kanopy ayrıca çocuklara Kanopy Kids ile programlama sunmaktadır. Ebeveynler, olumlu sosyal ve duygusal gelişmeyi destekleyen ve genç zihinlerde yaratıcılığa ilham veren, her yaştan çocuklar için eğitici ve ilgi çekici videolara göz atabilir. Kanopy Çocuklarındaki videolar için gelişimsel olarak uygun yaş derecelendirmeleri sağlamak için Common Sense Media ™ ile ortaklık kurduk.

Bir ortak kütüphanesinin bir üyesi olarak, Kanopy sizin için ücretsizdir - ücret yok, reklam yok. Kütüphane kartınızla kayıt olun ve bugün düşünceli eğlence izlemeye başlayın!

Daha fazla göster

Kanopy for Android TV için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

3
1
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Kanopy for Android TV üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Kanopy for Android TV hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Kanopy for Android TV ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
appstv mağaza avatarı
appstv Mağaza 42.84k 68.13M

APK hakkında Kanopy for Android TV bilgi

APK Sürüm 1.0.5
Uyumluluk Android 4.2.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici Kanopy, Inc.
Gizlilik politikası https://www.kanopy.com/privacy


İndirme: Kanopy for Android TV APK
İndir